Ceník fotografování

1.199 Kč

10 fotek

PORTRÉTOVÉ FOCENÍ​

Cca 60 min. focení

Focení probíhá v exteriéru na předem určeném místě.

Můžete s sebou vzít více outfitů, mám radši na fotkách v přírodě jednoduché barvy, ale konečné rozhodnutí bude na Vás.

Párové fotografie

Cca 60 min. focení

V ceně je zahrnuta konzultace před focením. Cca 60 - 90minut focení v exteriéru. 10 upravených fotek dle vlastního výběru ve vysokém rozlišení připravených k tisku.

Ve spolupráci s úžasnou vizážistkou Alexandrou Kocháňovou Vám mohu nabídnout profesionální vizáž  - příplatek 1000,- Kč

1.399 Kč

10 fotek

1.399 Kč

10 fotek

Těhotenské focení

Cca 60 min. focení

V ceně 10 prof. upravených fotografií, které si sami vyberete v el. podobě Doporučuji 7-8 měsíc těhotenství, kdy je bříško krásně vidět. Můžete si vzít s sebou botičky, ultrazvuk, dudlíček...

Věřím, že spolu vytvoříme krásnou vzpomínku na nejkrásnější období Vašeho života ❤

Rodinné fotografie

Cca 60 min. focení

Focení v exteriéru. Ráda zachytím Vaše rodinné okamžiky, momenty. Mám ráda přirozené fotografie. Vyjdeme si na procházku a já Vás u toho vyfotím. Není nic jednoduššího. Můžete si s sebou vzít více oblečení, mám raději jemnější a přirozené barvy, ale konečné rozhodnutí nechám na Vás. Bylo by lepší, kdyby jste byli sladěni, fotka bude vypadat lépe. 

Ve spolupráci s úžasnou vizážistkou Alexandrou Kocháňovou Vám mohu nabídnout profesionální vizáž  - příplatek 1.499,- Kč

1.499 Kč

10 fotek

Svatební fotografie

Pokud máte zájem o svatební focení, napište mi prosím představu a datum Vaší svatby a já Vám do 24 hodin zašlu ceník. Do e-mailu mi prosím připište datum svatby, místo kde se bude svatba konat a jak dlouho budete mé služby potřebovat.

Ceny svatebních balíčků začínají
již od 3.999,- Kč

Zážitkové focení

FOCENÍ DĚTÍ NA LETIŠTI​

Focení na letišti (možnost vybrat si z 2 až 3 letadel)

V ceně zahrnuta prohlídka hangáru, vyprávění o letadlech zkušeným pilotem, možnost posadit se do letadla a vžít se do pozice pilota.

Zasílám elektronicky 10ks upravených fotek dle vlastního výběru.

Doporučuji dětem nad 8 let

1.699 Kč

10 fotek

Focení s vlkem Berrym

Fotografování s vlkem v přírodě.

Cca 60min. focení

Focení je vhodné pro děti a dospělé od 4-5 let výše, kdy budou děti spolupracovat. Vlk se s nimi skvěle snáší. Nemusíte mít strach, majitelka vlka je přítomná po celou dobu focení a úplatky pro vlka máme vždy s sebou

Vlk Berry se na Vás bude těšit.

2.499 Kč

10 fotek

FOCENÍ S PONÍKEM AURIXEM​

Focení s poníkem Aurixem bylo v r. 2020 velmi úspěšné. Nejenom, že se líbilo dětem, že ho mohly krmit mrkvičkou, ale i Aurix si pochutnával. Za malý úplatek (mrkev) bude i pózovat.

Můžeme ho vzít na procházku, nebo se s ním jen vyfotit. Fotky jsou krásné, roztomilé, rodiče mají krásné fotky a dětičky budou mít zážitek.

Majitelka Míša je sama maminkou 2letého chlapečka, která mi asistuje u focení, pomáhá s poníkem a je skvělá v rozesmívání děti. Focení je vhodné pro děti od 3 let.

PS: Úplatky pro poníka (mrkve) s sebou. 🙂

1.199 Kč

10 fotek