Svatby

Každá svatba je svým způsobem odlišná a má svojí jedinečnou atmosféru. Žádní novomanželé nevzpomínají na svůj svatební den stejně. Existují ale i společné zvyky, které jsou pro téměř všechny svatby stejné. Když se řekne slovo svatba vybavíte si první tanec novomanželů, společné nakrojení svatebního dortu nebo nevěstino házení kyticí. Mohu Vám zachytit svatební tradice, ale i momenty, kterými se Váš svatební den liší od ostatních.


Svatba s sebou nese spousty příprav a proto Vám budu k dispozici po celý den. Od ranního líčení a strojení, přes svatební sliby a společné focení až po večerní hry s hosty. Podle Vašeho přání jsem ochotna jednotlivě doladit nejhezčí fotografie a vytvořit z nich svatební album se vzpomínkami na Váš velký den. V případě, že nemáte úplně jasnou vizi, ráda Vám nabídnu své zkušenosti, aby Váš den dopadl podle Vašich představ. 

„Vaše svatba si zaslouží víc, než jen „obyčejné“ fotoalbum s náhodnými záběry.

Zaznamenám ji jako jedinečný příběh – přesně tak, jak proběhne.

Až jednou ukážete své svatební fotografie vnoučatům, přenesou je do stejné atmosféry a děje, jaký jste prožívali v tento výjimečný den.“

Cena svatebního focení začíná od 3.499,- Kč.

Nicméně dvě stejné svatby nenajdete. I ta Vaše bude jedinečná. Konkrétní cenu jejího nafocení tedy budu moci určit až se dozvím, jak by měl Váš velký den vypadat.